English

Plastik ve Ambalaj sektörlerinde Mobil Robot Teknolojileri

Web seminerine katılmak için lütfen mail adresinizi girerek kayıt olunuz.

Tarih: 13.04.2021 (Salı)
Saat: 14:00 - 15:00

    Konuşmacılar:
  • Saner Demir (Tulip Teknoloji - Türkiye Satış Müdürü)
  • Fernando Fandino Oliver (MIR Satış Direktörü - SE & MEA)

Üretim hatlarınızda ve deponuzda her gün devamlı yaptığınız ve şirketiniz için katma değeri olmayan taşıma işlerinizi (palet, kasa, araba) mobil robotlarla yönetmek ister misiniz?

COVID sonrası hızla değişen bugünün dünyasında, mobil robotlar size güvenlik, standartlaşma, işbirliği ve esneklik anlamında ne tür avantajlar sağlar?

Dünyada plastik ve ambalaj sektörlerindeki firmaların bu konuda neler yaptığını görmek isterseniz, SEPA, Tulip Teknoloji ve MIR Mobile Robots'un beraber organize ettiği Türkçe webinarımıza sizleri de bekleriz.

SEPA, Türkiye Sert plastik ambalaj sanayicileri arasında bilimsel, teknolojik ve sosyal yönden birlik, beraberlik ve dayanışma sağlayarak sektörümüzün ulusal ve uluslararası normlarda gelişmesine yönelik dernekçilik faaliyeti göstermektedir.

Mobile Industrial Robots, işbirliğine dayalı mobil robotların lider üreticisidir. MiR, şirketlerin iç lojistiklerini optimize etmelerine ve operasyonların verimliliğini artırmalarına yardımcı olmak için kullanıcı dostu, esnek ve güvenli robotlar geliştirmeye kendini adamıştır.

TULIP Teknoloji, en yeni robot teknolojilerini kullanarak insan hayatını birçok yönden değiştirmek isteyen Turkiye merkezli cok uluslu bir Robotik firmasıdır. Global ortaklarımızla beraber imalat, lojistik, sağlık gibi farklı sektorler için robotik sistemler tasarlamak ve çözümler uygulamak için çalışıyoruz.

English